Kam Jums reikalinga

internetinė svetainė?

Ar tikrai man / mums jos reikia?

Vieni dažniausiai kylančių klausimų, ypač tiems kurie neturi arba jau turi pasenusią techniškai / išvaizdą internetinę svetainę. Mūsų atsakymas dažniausiai būna, taip norint pasiekti naujus klientus, reikalingi marketingo sprendimai (socialinių tinklų marketingas, google reklama, facebook ir instagram reklama, seo optimizacija).

Internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės Jums gali nereikti nebent jei Jūsų verslas yra itin smulkus turintis uždarą pastovų klientų ratą ir Jūs neplanuojate plėtros, bei nenorite atrasti, bei turėti naujų klientų ar partnerių.

Naudingumas internetinei svetainei

Paslaugų iškaidymas ir pateikimas

Patogus savo atliekamų paslaugų ar gaminamos produkcijos asortimento pateikimas su grafinėmis detalėmis, pagyvins, bei bus patogus būdas nukreipti besidomintį klientą…

Rezultatai organinėje paieškoje

Tinkamai atlikus SEO optimizaciją Jūsų produkcija ar paslauga bus lengviau randami klientams naudojantis Google, Yahho, Bing ir kitas internetines paieškas. Trumpalaikė investicija, turinti ilgalaikius rezultatus.

Projekto pritaikymas ir nukreipimai multi rinkoms

Jūsų tinklapis gali tapti multi kalbas palaikantis projektas, nukreipiantis klientus besidominčius klientus iš kitų šalių į Jiems tinkamą suprantamą kalbą